fbpx

מי אני?

אני תהילה גבאי דויטש האישה מאחורי “אוטומטית” וקבוצת הפייסבוק “אוטומציה להמונים” אני עוסקת בדיגיטל ושיווק משנת 2013.

את אוטומטית פתחתי ב-2019  מתוך מטרה לתת כלים שימושיים והשראה לעסקים שרוצים להתייעל ולהספיק יותר. 

אני בונה עבור לקוחות אוטומציות שעוזרות לייעל את העסק, לדוגמה: חיבור בין טפסי הרשמה למערכות לניהול לקוחות, בניית מערכי שיווק במייל, עבודות מורכבות במערכות דיוור וכל מה שיכול לייעל את העסק ולהפוך אותו לאוטומטי יותר.

לקוחות מספרים ומספרות על אוטומטית:

"רמת ידע שירות ומקצועיות כמו זו של תהילה היא דבר נדיר. מאוד מקצועית, אינפורמטיבית ועשתה מעל ומעבר כדי לעזור לי כולל לדבר עם ספקים חיצוניים שיוסיפו פיצ'רים עבורי. בקיצור אין באמת מה לחפש במקום אחר"
אורה אריאל האופטימית
"תהילה, רציתי להודות לך על הליווי המסור, הדאגה, ההכלה וההנחייה. להקים את הסדנאות שלי היה כמו תהליך לידה עבורי, ואת ממש היית הדולה שלצדי, עוזרת ותומכת ומנחה בסבלנות אין קץ מה הצעד הטבעי הבא של התהליך. בזכותך היום יש לי דפי נחיתה לסדנאות (די יפים, אם יותר לי לומר..) והיום יותר ויותר אימהות נחשפות לסדנאות ולהרשמה קלה ונעימה באמצעות דפי הנחיתה. תודה, את פשוט מדהימה!" ​
"כאחד שלקח פעם ראשונה שיעור באוטומציה לעסק שלו. חייב להמליץ על תהילה! היא הפכה לי את העסק מקצה לקצה, קיצרה לי זמן ותהליכים לעובדים שלי. והכי חשוב הגדילה לי את אחוז המכירות בעזרת אוטומציות פשוטות. תודה תודה תודה"
ירדן בן עזרא
אולמי לבן
חיפשתי הרבה זמן את אנשים שיכול להבין וליישם את מיזם שלי. במקרה הגעתי לתהילה תוך חיפוש באינטרנט, פשוט הרגשתי שהיא אדם הכי נכון, ולשמחתי לא טעיתי לגביה בתחושתי, תוך שיחה קצרה, ומיד הבינה את הצרכים שלי . מה שמדהים בעיני, אצלה רק מעשיים ולא בדיבורים. תוך ימים ספורים המיזם עלה לאוויר, והכל עובד ומתקתק כמו שצריך, הכי חשוב שהצליחה לעמוד באתגר ויעד, הייתה איתי עד סוף עם הרבה סבלנות ויכולת חשיבה מחוץ לקופסא. והכי חשוב בעיני שתהילה עשתה הכל כד שאני אצא מרוצה. נותר לי לומר תודה גדולה על הכל בהחלט ממליץ בחום
עידו כהן, מועדון האקטואליה בשפת הסימנים
"העסק שלי מורכב... יש בו סדנאות פרונטליות . מפגשי תרגול במקומות שונים ושעות שונות ברחבי הארץ. קורסים אינטרנטיים מוקלטים, קורסים לייב וובינרים. לכל נרשם מגיע מייל עם פרטים כולל שעה מה להביא ולאן להגיע ומצאתי עצמי עסוקה בלהעתיק רשימות לשכפל - סיוט לא נגמר. לא ממש זוכרת איך הגעתי אל תהילה. אבל היא פתרה את זה ברגע! טוב לא נגזים - תהילה יסודית - היא תשאלה אותי מה הצרכים, ותשאלה את חברת הדיוור איתה אני עובדת. חשבה על פיתרטן של אוטומציה- הציעה לי לאישור ואז בנתה, בדקה ניסתה, ורק שהיתה בטוחה הפעלנו את האוטומציה. וכמובן שזה עבד, פינה לי מלא זמן ותהילה עזרה לי בכל מה שצריך כדי שאמשיך משם לבד. אני בטוחה שתהילה מתעטשת כל היום כי בזמן שהתפנה לי אני פשוט מדברת עליה ומשבחת את עבודתה..
מוריה בן דרור שפה אחת
"וואוו! תודה רבה! לפני שבוע התיישבתי וחשבתי שאני עם הידע הלא רע שלי במערכות מחשב, יכולת למידה מהירה והבנה בבירוקרטיות הצליח לעלות קורס דיגיטלי של שעה וחצי, סרטון אחד, למערכת סקולר. מיותר לציין שהסתבכתי תוך שעה ואיבדתי את זה. מלאכית שלחה אלי את תהילה שבפחות משלושה ימים תיקתקה את זה בצורה מטורפת, הייתה זמינה, קשובה, יצירתית ותומכת גם שהיה נראה שכולם נגדנו. אני ממליצה בחום על שירותיה של תהילה, אין לי ספק שנעבוד יחד שוב בקרוב"
עדי לוקסנבורג מדריכת הורים

מוזמנים ומוזמנות לעקוב אחרי

יש לכם שאלה? דברו איתי

כפתור טלפון-3

עקבו אחרי בפייסבוק